Distribütörler


Alfa Romeo Türkiye - Zeytinoğlu Motorlu Taşıtlar, A.Ş. şirketinin Türkiye temsilciliğini yaptığı bu otomobil markasının modelleri, fiyatları, bayi listesi, ve Alfa Yol Yardımı ile ilgili bilgiler.

Audi - Bir Doğuş Holding şirketi. Modeller, teknoloji, hizmetler, servis noktaları, ikinci el piyasası, fiyat listesi, yetkili satıcılar.

Baytur Motorlu Vasitalar Tic. A.S. - Yokohama lastikleri Türkiye temsilcisi

Beldeyama - Motorsiklet, moped, golf arabaları ve bisiklet üretimi; ürünler, ikinci el, wallpaper ve kampanya sayfaları.

BMC - Kamyon, otobüs ve kamyonet üreticisi firma hakkında genel bilgiler ve modellerin tanıtımı.

BMW - Türkiye temsilcisi Borusan Otomotiv'in web sitesi. Markalar, bayiler, kullanılmış araç satışları dışında şirket hakkında da ayrıntılı bilgiler yer almakta.

Borusan Oto - BMW, MINI ve Land Rover Türkiye distribütörü; satış ve satış sonrası hizmetler. Şube, marka ve hizmet bilgileri yer alıyor.

Chrysler - Chrysler marka kamyonların üretimi; ürünler, servisler, bayiler, insan kaynakları, yan sanayi işlemleri ile ana bayi işlemleri.

Citroen - Bayraktar Holding Şirketi. Modeller, satış sonrası hizmetler, fiyat listesi, yetkili satıcılar, ikinci el araba bilgileri, Citroen Club, Citroen Sport.

Daewoo - Kore Daewoo otomobillerinin modelleri, kampanyaları, bayileri ve hizmet noktalarını içeren web sitesi.

Ed Performans - Paslanmaz egzoz uçları, son susturucular, metal paspas, spoyler ve diger aksesuarların imalat ve satışı.

Efe Endüstri ve Ticaret A.Ş. - Araç üstü kasa ekipmanları servisi sunan firma ve ürün bilgileri bulunuyor.

Ford Otosan - Bir Koç Holding Şirketi. Showroom, araba fiyatları, güncel kampanyalar, ikinci el araba programı bilgileri, yetkili satıcı listesi, müşteri hizmetleri.

Goodyear - Araç lastiği ve lastikle ilgili ürünlerin üretimi; bayiler, finansal bilgiler, ürünler ve insan kaynakları formu sitede yer alıyor.

Honda - Anadolu Grubu Şirketi. Araba modelleri, bayi ağı, motor sporları, fiyat listesi.

Hyundai - Bir Kibar Holding şirketi. Modeller, fiyatlar, kampanyalar, haberler, yetkili satıcılar ve servisler, insan kaynakları, bayi listesi.

İsuzu - Araçlarının modelleri, fiyat listeleri, bayileri, satış sonrası hizmetleri ve firmadan haberleri içeren kurumsal web sitesi.

Lada - Çelik Motor - Bir Anadolu Grubu Şirketi. Lada modelleri, fiyat listesi, bayiler, şirket ihracat-ithalat aktiviteleri ile ilgili bilgiler.

Land Rover - Arazi araçlarının modelleri, bayileri, ikinci el araçları ve macera bölümleri olan web sitesi.

Lassa - Lastik ve lastik ürünleri üretimi; lastik bilgileri, şirket haberleri ve ürünler sitede yer alıyor.

MAN - Kamyon ve otobüs fabrikasının satış, servis ve yedek parça hizmetleri hakkında bilgiler içeren web sitesi.

Mercedes-Benz Türk A.Ş. - Ürünler, ihracat bilgileri, bayi ağı, aksesuarlar, satış sonrası hizmetleri, insan kaynakları.

Metropol Ses Sistemleri - Focal, Audison, Hertz, Thesis, Audison Cable, Audio Comp hi-end hi-fi markalarınun Turkiye distribütörlüğü.

Mini - Mini otomobillerinin bayi listesi, fiyatları ve sevenler için ekran koruyucuları.

Nissan Otomotiv A.Ş. - Genel bilgiler, fiyatlar, modeller, yetkili satıcı ve servisler, ikinci el bilgileri, haberler.

Opel - Kişisel ve ticari araçlar, filo alımı, satış listesi, finansman bilgileri, bayi bulucu, müşteri hizmetleri, model bilgileri.

Otokar - Minibüs ve askeri araçlar üreten Otokar firmasının çalışmalarını, yetkili servislerini ve bayilerini bulabileceğiniz adres.

Petlas Lastik San. Tic. A.Ş. - Kara taşıtları için dış ve iç lastik ile askeri uçak lastiği üreten lastik fabrikasının web sayfasında ürünler hakkında bilgiler mevcut.

Porsche - Porsche'dan haberler, modeller ve fiyatlar.

Renault - Modeller, hizmetler, ikinci el piyasa, kampanyalar, satış koşulları ile ilgili bilgiler, haberler, insan kaynakları.

Saab - İthal Saab otomobillerin model, fiyat ve bayi bilgileri.

Seat - Modeller, bayiler, servisler, fiyatlar, ikinci el bilgileri, satış sonrası danışma.

Skoda - Modeller ve diğer bilgiler.

Subaru - Bir Bayraktar Holding Şirketi. Modeller, güvenlik bilgileri, satış noktaları, satış sonrası hizmetler, ralli dünyası, fiyatlar.

Suzuki - Otomobil, motosiklet ve deniz motorları üreticisi; bayiler, fan club, haberler, modeller ve teknik bilgileri.

Temsa Otomotiv - Otomobil, otobüs ve iş makinaları üreticisi ve distribütörü olan bir kuruluş.

TOFAŞ - Bir Koç Holding Şirketi. Fiat otomobillerinin yanı sıra Doğan, Kartal, ve Şahin markalarının üreticisi. Sitede tüm ürünler, hizmetler, ve Türkiye çapındaki etkinlikler ile ilgili bilgiler bulunmakta.

Toyota - Bir Sabancı Holding Şirketi. Modeller, hizmetler, fiyatlar, filo satış, kullanılmış araç, ve motor sporları.

Türk Pirelli Lastikleri - Lastik ile kablo ve sistemlerini üreten şirketler gurubu hakkında bilgiler, dünyada Pirelli.

Türk Traktör - Koç Holding'e bağlı traktör ve zirai makinalar üreten firma.

Volkswagen - Bir Doğuş Holding Şirketi. Modeller, bakım, satış sonrası hizmetler, ikinci el araba bilgileri, satış ağı, finansman bilgileri.

Volvo Otomobil - Şirket hakkında bilgiler, araba modelleri, müşteri hizmetleri, bayiler, basın duyuruları.
 
 

 

 

Ana Sayfa


Gizlilik - Arkadaşlık Siteleri - Forumlar - İş İlanları - Bilgisayar Oyunları - Renk Kodları - İletişim