Kargolar ve Kargo HizmetleriAras Kargo  
Aras Cargo Önem Taşır sloganıyla 2003 yılında yarattığı değişimi, hizmet kalitesindeki teknolojik birçok yatırım ile de perçinleyen Aras Kargo'nun web sitesi.

Express Kargo  
Hizmet ağını bütün illerde en az bir şube olacak şekilde genişleten Express Kargo'nun web sitesinde; şubeler, gönderi izleme, sipariş ve fiyatlandırma gibi bölümler bulunuyor.

Sürat Kargo  
21 Bölge Müdürlüğü, 384 Şube, 493 Mobil dağıtım bölgesi, 24 Aktarma Merkezi, 700 araçtan oluşan Filo ve 3000 Personeli ile hizmet veren firan Sürat Kargo'nun web sitesi.

MNG Kargo  
Kendi uçak filosu bulunan MNG Kargo'nun sitesinde; kargo takip, ücret bilgisi, ulaşım standartları, yurtdışı gönderim gibi bilgiler dışında, sektörel ve kurumsal bilgiler de yayınlanmaktadır.

Yurtiçi Kargo  
Yurtiçi ve yurtdışı kargo; vip, fuar taşımacılığı, askılı taşımacılık gibi hizmetler veren firmanın web sitesinde, insan kaynakları, kurumsal bilgiler ve iletişim bilgileri yeralmaktadır.

UPS Kargo  
Yurtiçi ve yurt dışı kargo taşımacılık hizmetleri. Kurumsal bilgiler, hizmetler, şube adresleri, gönderi süre ve ücret hesaplama bölümleri.

TNT Kargo  
200'den fazla ülkede, her biri alanında uzman ve kendini müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmaya adamış 150.000'i aşkın personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

DHL Türkiye  
DHL uluslararası ekspres taşımacılığı, kıtalararası taşımacılık, hava kargo taşımacılığı, denizyolu kargo taşımacılığı ve lojistik çözümlerde hizmet vermektedir.

Global Kargo  
Sermaye yapısı cirosu, işgücü kaynakları, teknik birikimi ve referansları ile, taşımacılık sektörünün öncü ve farklı kurumlarından biri olan, Global Kargo hizmetleri.

FedEx Türkiye  
Uluslararası hızlı hava taşımacılığında dünya lideri FedEx gönderilerinizi yapabileceğiniz Türkçe web sitesi.

Inter Kargo - InterCargo  
İş dökümanları, paket, kutu, koli taşımacılığı yapan firma 1989 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Ase Express  
Dünya da Tek Türk Hızlı Hava Taşıma ve Teslim Sistemi olan ASE, döküman ve paketlerinizi Orta Asya, Rusya, Balkanlar ve Orta Doğu'daki alıcısına kapıdan kapıya teslim eden bir ulaşım ağı ile hizmet vermektedir.


 

 

 

Ana Sayfa


Gizlilik - Arkadaşlık Siteleri - Forumlar - İş İlanları - Bilgisayar Oyunları - Renk Kodları - İletişim