»Kullanıcı: »Şifre: Beni hatırla?
Beles.Org / Sosyal / Komik Yazılar / Ahmet Mete Işıkara'nın telesekreter mesajları :)


Ahmet Mete Işıkara'nın telesekreter mesajları :):
Yazdı:  15 Jan 2006 21:18
* Hocam bizim kari dün aksamda yemegi yakinca iyice suyu isindi. Acaba bu sudaki isinma, ailemizde yasanacak bir depremin habercisi olabilir mi? Ben bu kariyi döversen enkazini kaldirmaya AKUT gelir mi? 
 
* Sevgili Ahmet Bey.. Günlerdir sokakta yatmaktan karimla cinsel hayatimiz enkaz altinda. Tekrar merkez üssü yatak odamiz olan depremler yapabilmemiz için Konya'ya tasinmak istiyoruz. Sizin oralarda tanidiginiz bir emlakçi var mi diyecektik.. 
 
* Sayin Mete abicim.. Ben 18'ine yeni girmis bir erkegim. Üstünüze afiyet aletsel büyüklügüm çok küçük.. Ya kadinlar benimle dalga geçerse? Ya bu dalgalar Tsunami seklinde olursa? 
 
* Sayin Isikara, karim depremden çok korkuyor.. Yataktan çikmiyor.. Üstelik yalniz da yatamiyor.. Isten her eve dönüsüm de onu yatakta baska bir erkekle sarmas dolas buluyorum.. Acaba diyorum ben boynuzlaniyorum muyum? Geyikler depremi önceden hissederler mi abi? 
 
* Isikara hocam, deprem korkusuna yillardir oturdugum evimi sattim. Kiydim paraya, daha saglam bir ev aldim. Yerlestigimin haftasi alt kat komsumun homo oldugunu ögrendim. Bu durumda benim ev tekerlek üstü oluyor. Ev sürekli sallaniyormus gibi hissediyorum. Tasinsam mi? 
 
* Sayin Ahmet Bey, kayinbiraderim sik sik Afrika'ya safariye gider. Son gelisinde bana bir kaplan yavrusu getirdi. "Al abi bunu evde besle.. Depremi önceden en iyi bunlar hisseder" dedi. Biz de inandik. Kaplan bir ayda essek kadar oldu. Evde yemek bitince bize saldirmaya basladi. En son dün aksam küçük oglani yedi.. Su an yatak odamizda mahsur durumdayiz. 
 
Yardim edin Ahmet Bey!..
Ana Sayfa