Holdingler

Şirketler Grubu
Zorlu Holding  
Holding'e ait şirketlerin sitelerine bağlaçlar; Vestel, Zorlu Tekstil, Denizbank ve Zorlu Enerji gurubu.

Polat Holding  
Holding'in iştiraki olarak 12'si yurt içinde,3'ü yurtdışında kurulmuş olan toplam 15 adet şirket, inşaat,seramik ve vitrifiye üretimi, turizm ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Boyner Holding  
Özellikle moda perakendeciliği ve tekstil sektörlerinde uzmanlaşan Boyner Holding çatısı altında; Altınyıldız, BBA, Boyner Büyük Mağazacılık, Çarşı Tatil, Boyner Bireysel Ürünler Satış ve Pazarlama, Boyner Holding Yayınları yer alıyor.

Sabancı Holding  
Bünyesindeki çok sayıda şirketi barındıran Holding'in sitesinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sanko Holding  
İnşaat, otomotiv, tekstil, sağlık, enerji, eğitim ve diğer sahalarda faliyet gösteren bir kuruluş.

Doğuş Grubu  
Doğuş Grubu, finans, otomotiv, inşaat, turizm ve medya gibi büyüme potansiyeli yüksek sektörlerde 50'den fazla şirket ile faaliyet göstermektedir.

Akfen Holding  
Akfen; İnşaat, taahhüt, turizm, dış ticaret, sigorta brokerliği, doğalgaz dağıtım hatları ve şehir dağıtım sistemleri ile endüstriyel tesisler, catering hizmetleri, çikolatalı ürünler imalatı, bilgi ve iletişim hizmetleri konularında faaliyet göstermekte.

MNG Şirketler Topluluğu  
Özünde inşaat ve turizm sektörlerinin tüm taleplerini karşılama amacında olan şirketlerden oluşan MNG Grubu, sonraki yıllarda kurduğu banka,finans, turizm işletmeciliği, hava kargo, medya ve savunma sanayi alanlarındaki şirketlerle hızla büyümüştür.

Koç Holding  
Koç Holding iştirakleri ve holding faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler.

Nurol Holding  
Çeşitli şirketler topluluğu, ortaklık ve iştirakleri, sosyal faaliyetleri, insan kaynakları ve iletişim bilgileri.

Kamer Holding  
Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren grubun sitesinden tüm iştiraklere ve insan kaynakları formuna ulaşabilirsiniz.

Park Holding - Ciner Grubu  
Enerji, madencilik, turizm, havacılık, ticaret ve medya alanlarında faaliyet gösteren grubun sitesinde şirket bilgileri ve insan kaynakları formunu bulunmakta.

Anadolu Grubu  
Anadolu Grubu, ağırlıklı olarak bira ve meşrubat, otomotiv, finans, kalem ve kırtasiye sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Eczacıbaşı Holding  
Eczacıbaşı bugün, temel olarak ilaç, yapı malzemeleri, tüketim ürünleri üretimi alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur.

Soyak Holding  
İnşaat, sanayi ve liman işletmeciliği yapan kurumun web sitesi.

Yaşar Holding  
Gıda, boya, kimya, kağıt sektörlerinde faaliyet gösteren kuruluş; insan kaynakları, mali tablolar ve faaliyet raporları.

Borusan Holding  
Türkiye'nin önde gelen sanayi ve hizmet gruplarından biri olan Borusan'ın temelleri 61 yıl önce İstikbal Ticaret'in kurulmasıyla atıldı. Borusan bugün çelik, distribütörlük, lojistik ve telekomünikasyon ana iş kollarında faaliyet göstermektedir.

Ataç Group  
1962 yılında kurulan firma, İnşaat, tekstil, bilgisayar, internet ve turizm sahalarında faaliyet gösteren şirketler grubunu oluşturmuştur.

Alarko Şirketler Topluluğu  
Taahhüt, sanayi, turizm, gayrimenkul, enerji gibi alanlarda faaliyet gösteren grubun haberleri ve finansal bilgilerinin yeraldığı site.

Güney Şirketler Grubu  
İnşaat, bilgisayar ve iletşim konularında faaliyet göstermektedir.

Petkim Petrokimya Holding  
14 Fabrika, 8 ortak tesis, liman ve barajıyla güçlü bir petrokimya kompleksi.

Arkas Holding  
Arkas, 1944'de kurulmuştur ve müşterilerine verdiği güven ve önem ile Türkiye'de taşımacılık ve nakliye alanında akla gelen ilk isim olmustur.

İnci Holding  
Jant, akü, çelik, makina şirketlerini bünyesinde barındıran, daha çok otomotiv sektörüne hizmet veren kurumun sitesinden detaylı bilgiler alınabilir.

Uzel Group  
Dünyanın önde gelen tarım makinaları üreticilerinden Uzel Grubu.

Kale Grubu  
Seramik ve seramik malzemeler üretimi, seramik üretimi için hammadde üretimi, üretim şirketlerine lojistik hizmet sağlayan ve destek olan şirketlerle, Kale ürünlerini yurt içinde ve yurt dışında pazarlamasını gerçekleştiren şirketler.

Bingül Grup  
Gıda, beyaz eşya, zücaciye, tuhafiye ve benzeri büyük market hizmetleri sunan grubun web sitesi.

Akkanat Holding  
Ham pamuğun ipliğe, kumaşa ve giysiye dönüştürülmesi ile yaratılan katma değere; enerji üretimi, risk yönetimi, pazarlama becerisi ve yerleşim teknolojisi de eklenerek hizmet sektöründe de adımlar atılmıştır.

Kalender Şirketler Grubu  
Gümrükleme, havacılık ve turizm, alanlarında faaliyet gösteren grup şirketleri.

Keyer Group  
Çuval ve PP den mamul ambalaj malzemeleri, uzaktan kumandalı otomatik kepenkler ve giriş sistemleri, yüksek karbonlu kepenk yayları, deri sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm makine ve teçhizatlar, seracılık,iç ve dış mekan bitkileri ile peyzaj işleri.

İşbir Holding  
Sentetik, optik, sünger, pazarlama ve makine şirketleri ile hizmet veren grup.

Internet Holding  
Internet, telekom, medya ve güvenlik koruma sistemleri konusunda faaliyet gösteren grubun geniş içerikli sitesi.

Başkent Şirketler Grubu  
Yazılım, hosting, mühendislik ve ajans hizmetleri veren şirketler grubu.

Permak Şirketler Grubu  
Tekstil, makine, ve ticarete yönelik hizmet veren kuruluş.

Arsan Textile Group  
1986 yılında kurulan Arsan, üretim hattına boyalı ve apreli örme kumaş, en son da pamuklu dokuma ve ipliği boyalı gömleklik kumaşların üretimine başlamıştır.Ana sayfa


Gizlilik - Arkadaşlık Siteleri - Forumlar - İş İlanları - Bilgisayar Oyunları - Renk Kodları - İletişim