Arkadaşlık Siteleri - Evlilik Siteleri
İstanbul Arkadaşlık  
Sadece İstanbul'a özel hizmet veren arkadaşlık sitesinde semtlere göre arama yapabilirsiniz.

İslami Evlilik Sitesi  
Ciddi olarak evlenme kararı almış bay veya bayanların, kendileri için en uyumlu olabilecek bir eş bulmalarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış islami evlilik sitesidir.

İzdivaç  
Gerçek istekleri evlilik olanlar ! İlkeli ve seviyeli yayıncılığın tek adresi olan ve yıllardır bu ilkelerinden taviz vermeyerek üye sayısını hızla katlayan izdivac.com' da aradığınız eş adayınızı mutlaka bulacaksınız.

İslami Evlilik  
İslami Evlilik sitesi; ciddi olarak evliliğe niyetli inançlı kişiler arasında ideal uyumu sağlamak üzere, ortak noktaları yakalamanın en etkili yollarından birini açarak, ciddi ve samimi bir anlayışla hizmet vermektedir.

Avrupada Arkadaşlık ve Buluşma Sitesi  
Hayat arkadasi, es, dost, ask, sevgili, arkadaş arayanlar, sohbet, evlenmek veya flört yapmak isteyenlerin buluşma sitesi.

Sevgi Treni  
Arkadaş arama, aşk, sevgi ve evlilik sitesi.

Vazgeçtim Senden  
Sanal değil, gerçek dostluklar...

İzmir Arkadaşlık  
İzmir'e özel arkadaşlık sitesi. Sadece İzmir'e yönelik hizmet veriyor. Site içinde İzmir'in semtlerine göre arkadaş araması yapabiliyorsunuz.

80630.Com  
Sadece davetiye sistemi ve facebook hesabı üyelik kabul eden, gelişmiş arama bölümlerinden oluşan arkadaşlık sitesi.

İstanbul Evlilik  
İstanbul'a özel, semtlere göre arama yapabileceğiniz evlilik sitesidir.

EÇift  
Türkiye'nin ciddi anlamda çalışan arkadaş arama ve evlilik sitesi. Eçift, sizi sadece gelecekteki eşinizle değil aşk, sevgi ve mutluluklada buluşturacak gerçek bir çöpçatan sitesi olarak hizmet vermektedir.

Ankara Arkadaşlık  
Sadece Ankara'ya özel hizmet veren arkadaşlık sitesinde semtlere göre arama yapılabiliyor.

Askerlik Arkadaşı  
Türkiye'de askerlik yapmış olan bütün erkeklerin, askerde edindikleri güzel arkadaşliklarını devam ettirebilmeleri için kurulmuş bir arkadaşlık sitesidir.

Msn Dostluk  
Msn haberleşme aracından en iyi şekilde faydalanmanız ve yeni dostluklar kazanmanız için msn, dostluk.com sayfasını bedava hizmete sunduk.

Sevgili Bul  
Şehir ve cinsiyete göre arama yapabileceğiniz, online okey bölümüde bulunan arkadaşlık portalı.

Randevum Arkadaşlık Sitesi  
Ülke, şehir, resim, cinsiyet ve yaş grubuna göre arama yapabileceğiniz, cep telefonundan üyelerle mesajlaşabileceğiniz online arkadaş arama sitesi.


En iyi ücretli, ücretsiz arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri sizler için biraraya getirildi. Arkadaş arıyorum, evlenmek istiyorum ya da sevgili arıyorum diyenlerdenseniz, bu bölümdeki sitelerden sizde kendinize uygun birini bulabilirsiniz.
 

Ana Sayfa


Gizlilik - Arkadaşlık Siteleri - Forumlar - İş İlanları - Bilgisayar Oyunları - Renk Kodları - İletişim